Read Głód dotyku by Kathleen Duey Free Online


Ebook Głód dotyku by Kathleen Duey read! Book Title: Głód dotyku
The author of the book: Kathleen Duey
City - Country: No data
Loaded: 2691 times
Reader ratings: 3.2
Edition: Akapit Press
Date of issue: March 17th 2009
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 8.22 MB

Read full description of the books:Sadima żyje w świecie, w którym zakazano magii, pozostawiając biednych wieśniaków na pastwę oszustów i szarlatanów. Jedna z takich "czarownic", ukradłszy kilka kosztowności rodzinnych, zostawiła matkę Sadimy na pewną śmierć w dniu, w którym dziewczyna przyszła na świat. Ślady magii ocalały jednak w starych wierszach i gawędach przy ognisku, a także w ludziach takich, jak Sadima. W obawie przed pośmiewiskiem i odrzuceniem ukrywa ona przed ludźmi swoje ciche porozumienie ze zwierzętami. Plotki o jej darze docierają w końcu do Somissa, młodego szlachcica, opętanego myślą o ożywieniu magii. Wysyła on swojego zaufanego sługę, Franklina, aby odnalazł dziewczynę. Radość Sadimy, wywołana wyjawieniem sekretu, przeradza się w miłość do człowieka, z którym dzieli tajemnicę. Jednocześnie nierozerwalna więź Franklina z olśniewającym i niebezpiecznym Somissem prowadzi ją w pułapkę. Sadima staje przed rozdzierającą serce decyzję.

Kilka wieków później magia odżywa, jest jednak ściśle kontrolowana przez czarnoksiężników w odosobnionej akademii czarów i dostęp do niej mają wyłącznie ludzie zamożni. Hahp, spisany na straty syn bogatego kupca, zostaje zmuszony do nauki w akademii. Tam nawiązuje znajomość z Gerrardem, chłopcem w niewyjaśniony sposób przyjętym do szkoły czarów razem z dziewięcioma synami możnych i bogatych. Tylko jeden z dziesięciu studentów ukończy naukę – a pierwszy warunek, jaki stawia akademia, to przetrwanie.

Sadimę i Hapha dzielą całe pokolenia, jednak w zaskakujący i nieodwracalny sposób ich życia zostają połączone, o czym dowiadujemy się z tej olśniewającej książki, będącej pierwszą częścią mrocznej, złożonej i frapującej trylogii autorstwa Kathleen Duey.


Download Głód dotyku PDF Głód dotyku PDF
Download Głód dotyku ERUB Głód dotyku PDF
Download Głód dotyku DOC Głód dotyku PDF
Download Głód dotyku TXT Głód dotyku PDFRead information about the author

Ebook Głód dotyku read Online! Kathleen Duey grew up in Colorado. She loved riding her horses, hiking, being in the mountains. Reading was always important to her. Writing became a fascination early in her life. In the fourth grade, Kathleen began writing stories and told everyone who would listen that she was going to be an author. Then she did nothing about it until she was 35 years old. In the last decade, Kathleen has learned about computers, the internet, research and writing. Writing is her passion and her dream-come-true. She is in love and feels lucky to have a such a wonderful and loving partner in her life.

from: fantasticfiction.co.uk


Reviews of the Głód dotyku


ARTHUR

On one Breath

RILEY

This needs to be read to each

HEIDI

A useful book to free yourself from negative emotions and joy.

TOBY

Despite the criticism, I liked the book!

AVA

One of my favorite
Add a comment
Download EBOOK Głód dotyku by Kathleen Duey Online free

PDF: gd-dotyku.pdf Głód dotyku PDF
ERUB: gd-dotyku.epub Głód dotyku ERUB
DOC: gd-dotyku.doc Głód dotyku DOC
TXT: gd-dotyku.txt Głód dotyku TXT