Read Hlas nože by Patrick Ness Free Online


Ebook Hlas nože by Patrick Ness read! Book Title: Hlas nože
The author of the book: Patrick Ness
City - Country: No data
Loaded: 1435 times
Reader ratings: 5.9
Edition: Jota
Date of issue: June 15th 2011
ISBN: 8072179098
ISBN 13: 9788072179091
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 25.55 MB

Read full description of the books:Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech dochází k nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé se vzbouří, zaútočí na osadníky a usmrtí všechny ženy. Muže a zvířata náhle napadne podivný vir, který umožňuje slyšet myšlenky ostatních.
Uniknout se podaří jen nevzdělanému mladíkovi Toddovi, který si stihl vzít na cestu pouze ruksak, lovecký nůž, deník, ale hlavně to vůbec nejdůležitější – svého věrného psího přítele. Ostatní obyvatelé v čele s šíleným knězem ho však pronásledují a kvůli nebezpečnému viru nebezpečí stále narůstá.
Tento nelibozvučný myšlenkový mrak se nazývá Hluk a projevuje se nejen zvukem, ale i obrazem. Nikdy vás nenechá na pokoji a žádná vaše představa a ani jeden váš plán tak nejsou soukromé. Todd objeví v Hluku jakousi „díru“ a záhy zjistí, že žije v úplně jiném světě, než si dosud myslel. Postupně vychází najevo několik prazvláštních situací z minulosti a Toddova strastiplná cesta s armádou v patách se zdá jako nikdy nekončící příběh.
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři nedočkavě čekali. O kvalitě napínavé dystopické série svědčí i zísaná ocenění Booktrust Teenage Prize, Guardian Award a James Tiptree, Jr. Award (2008). V roce 2009 figurovala série na užším seznamu uchazečů o Carnegieho medaili.


Download Hlas nože PDF Hlas nože PDF
Download Hlas nože ERUB Hlas nože PDF
Download Hlas nože DOC Hlas nože PDF
Download Hlas nože TXT Hlas nože PDFRead information about the author

Ebook Hlas nože read Online! Patrick Ness, an award-winning novelist, has written for England’s Radio 4 and Sunday Telegraph and is a literary critic for The Guardian. He has written many books, including the Chaos Walking Trilogy, The Crash of Hennington, Topics About Which I Know Nothing, and A Monster Calls.

He has won numerous awards, including the Guardian Children’s Fiction Prize, the Booktrust Teenage Prize, and the Costa Children’s Book Award. Born in Virginia, he currently lives in London.


Reviews of the Hlas nože


LEO

My life was divided into two halves: before and after reading the book!

THEO

Put it on the toilet paper! or the fireplace!

ERIN

Good book!

MAX

I recommend it.

DARCEY

Reality has surpassed expectations.
Add a comment
Download EBOOK Hlas nože by Patrick Ness Online free

PDF: hlas-noe.pdf Hlas nože PDF
ERUB: hlas-noe.epub Hlas nože ERUB
DOC: hlas-noe.doc Hlas nože DOC
TXT: hlas-noe.txt Hlas nože TXT