Read Senin Yerinde Olsaydım by Lisa Renee Jones Free Online


Ebook Senin Yerinde Olsaydım by Lisa Renee Jones read! Book Title: Senin Yerinde Olsaydım
The author of the book: Lisa Renee Jones
City - Country: No data
Loaded: 2336 times
Reader ratings: 4.9
Edition: Arkadya Bitter Yayınları
Date of issue: June 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 579 KB

Read full description of the books:Bu sayfalar, bir kadının yasaklı dünyasına açılan gizemli bir kapı. Kapının ardında ise sıradan birinin asla hayal edemeyeceği bir dünya saklı; acının zevkle, korkunun aşkla karıştığı bir dünya. Tutkunun önüne ne gelirse yakıp küle çevirdiği o ilkel ateşin ve aşkın en saf hali gizli bu satırlarda. Ne duyarsan duy ya da ne görürsen gör devam edebilecek, bana hazzın ve acının en büyüklerini yaşatan gizemli adamın kim olduğunu çözebilecek kadar cesur musun? Benim yerimde olsaydın, cevabın ne olurdu?

Sıradan bir lise öğretmeni olan Sara McMillan'ın cevabı evetti. Ta ki bir rastlantı sonucu okuduğu o günlükteki kayıp kadını bulmaya çalışırken, git gide hiç tanımadığı o kadına benzediğini, onun hayatını yaşamaya başladığını fark edene kadar. Rebecca'yı içine çekip yutan, parlak ışıklarla dolu sanat dünyası, Sara'ya boyun eğecek miydi? Yoksa onun da sonu bu ateşli, gizemli ama bir o kadar da tehlikeli adamın kollarında mı gelecekti?

Kimdi bu adam? Peki, ya ben kimdim? Korku, nasıl böyle baştan çıkarıcı olabilirdi?
Öğrenmeye hazır mısın?


Download Senin Yerinde Olsaydım PDF Senin Yerinde Olsaydım PDF
Download Senin Yerinde Olsaydım ERUB Senin Yerinde Olsaydım PDF
Download Senin Yerinde Olsaydım DOC Senin Yerinde Olsaydım PDF
Download Senin Yerinde Olsaydım TXT Senin Yerinde Olsaydım PDFRead information about the author

Ebook Senin Yerinde Olsaydım read Online! New York Times and USA Today bestselling author Lisa Renee Jones is the author of the highly acclaimed INSIDE OUT series. Suzanne Todd (producer of Alice in Wonderland) on the INSIDE OUT series: Lisa has created a beautiful, complicated, and sensual world that is filled with intrigue and suspense. Sara’s character is strong, flawed, complex, and sexy - a modern girl we all can identify with.

In addition to the success of Lisa's INSIDE OUT series, she has published many successful titles. The TALL, DARK AND DEADLY series and THE SECRET LIFE OF AMY BENSEN series, both spent several months on a combination of the New York Times and USA Today bestselling lists. Lisa is presently working on a dark, edgy new series, Dirty Money, for St. Martin's Press.
Prior to publishing Lisa owned multi-state staffing agency that was recognized many times by The Austin Business Journal and also praised by the Dallas Women's Magazine. In 1998 Lisa was listed as the #7 growing women owned business in Entrepreneur Magazine.

Lisa loves to hear from her readers. You can reach her at www.lisareneejones.com and she is active on Twitter and Facebook daily.


Reviews of the Senin Yerinde Olsaydım


BOBBY

Rarely do the books make me cry, but this one could.

ETHAN

Book will go one time.

IMOGEN

I keep this book in my hand and feel so happy.

RONNIE

This book is awesome!

ISABEL

Why are you asking for a phone number?
Add a comment
Download EBOOK Senin Yerinde Olsaydım by Lisa Renee Jones Online free

PDF: senin-yerinde-olsaydm.pdf Senin Yerinde Olsaydım PDF
ERUB: senin-yerinde-olsaydm.epub Senin Yerinde Olsaydım ERUB
DOC: senin-yerinde-olsaydm.doc Senin Yerinde Olsaydım DOC
TXT: senin-yerinde-olsaydm.txt Senin Yerinde Olsaydım TXT