Read Silmätyksin by Bjørn Sortland Free Online


Ebook Silmätyksin by Bjørn Sortland read! Book Title: Silmätyksin
The author of the book: Bjørn Sortland
City - Country: No data
Loaded: 2312 times
Reader ratings: 3.7
Edition: WSOY
Date of issue: 2007
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 13.48 MB

Read full description of the books:Šią knygą gavau knygų mugėje pačiu maloniausiu būdu. Dirbau ten, laksčiau be minutės poilsio ir tik capt mane už rankos studijų laikų draugė Ieva dirbanti "Modernaus meno centro" leidykloje. Ji čiupo "Minutę tylos" nuo savo stendo ir greitakalbe išbėrė (nes darbo iki kaklo turėjo), kaip labai džiaugiasi pagaliau mane prigavus mugėje, mat bijojo, kad nebesutiks. Pasakė, jog labai seniai man šią knygą padovanoti norėjo, mat tiki, jog man tikrai patiks. Tada jau ir aš pasipuošiau plačiausia šypsena! Ir ne tik dėl to, jog romaną dovanų gavau. Apsidžiaugiau, kad žmonės prisimena, džiaugiasi, nebijo gero žodžio pasakyti ir dovanoja laimę. Apsikabinusi knygą parbėgau į savo darbo vietą ir nuo tada nekantravau "Minutę tylos" perskaityti.

Frida suserga sunkia akių liga. Daktarai puse lūpų užsimena, jog gali reikėti operacijos jos regėjimui išsaugoti. Ir taip problemų turinti mergina (šeimą palikęs ir pasprukęs tėvas, bandanti iš dviejų lipdyti šeimą mama...) nusprendžia trumpam pabėgti nuo visko. Kol dar gali matyti, kaip ji pati sako, Frida nori pamatyti pasaulį, pakeliauti bent po Europą. Nusipirkusi "InterRail" bilietą ji pradeda savo kelionę po gražiausias Europos sostines. Tačiau numatytą kelionės planą sujaukia Italijoje "McDonald" sutiktas devyniolikmetis Jakobas. Jakobas keliauja po Italiją bei Prancūziją norėdamas apžiūrėti tam tikrus paveikslus. Jis jaunas menotyrininkas, ruošiantis straipsnį jaunimo žurnalui apie žymiausius nukryžiuoto Jėzaus paveikslus. Apie meną jis žino kone viską, ir savo entuziazmu, bei nuostabiomis rudomis akimis jis sužavi merginą. Fridą įsiprašo keliauti kartu su juo ir apsvaigusi iš susižavėjimo klauso visko ką Jakobas pasakoja apie žymiausius dailininkus ir meno istoriją. Nors kelionė nuostabi, Jakobas idealus, o jo pasakojimai atima žadą, Fridos akys vis blogėja, o gydytojų skambučius ji tiesiog ignoruoja.

Knyga man patiko viskuo. Visų pirmą - originaliu ir netikėtu apipavidalinimu, įrišimu. Nugarėlė "nuoga", be viršelio dalies, o visa knyga turi aplanką. Taip įrištą knygą buvo labai patogu skaityti ir studijuoti meno kūrinių iliustracijas. Taip - romane yra visi paveikslai apie kuriuos Jakobas pasakoja Fridai. Menas ir meno istorija man nėra svetimi dalykai, tačiau "Minutė tiesos" man pažėrė krūvą netikėtų ir labai įdomių faktų. Jakobo meno supratimas bei žinios - užkrečiančios. Knyga skirta paaugliams ir man veikėjų jausmai pasirodė šiek tiek netikroviški bei vaikiški. Na, bet juk paauglystėje tai atleistina, o pati jaunuolių meilės istoriją į meną ir keliones buvo darniai įpinta. Visas knygos grožis ir buvo būtent meno istorijos pateikimas, pažintis su garsiausiais pasaulio dailininkais. "Minutė tiesos" puikiai supina religijos, meno, meilės ir kelionių temas į vieną nuostabų pasakojimą, kurį kiekvienas paauglys ar žmogus norintis prisiliesti prie meno istorijos privalo perskaityti. Tai tikrai intelektuali, tačiau neapkraunanti nuobodžiais faktais knyga, parašyta įtaigiu jaunimui stiliumi. Nuoširdžios mano rekomendacijos!


Download Silmätyksin PDF Silmätyksin PDF
Download Silmätyksin ERUB Silmätyksin PDF
Download Silmätyksin DOC Silmätyksin PDF
Download Silmätyksin TXT Silmätyksin PDFRead information about the author

Ebook Silmätyksin read Online!


Reviews of the Silmätyksin


FRANKIE

After reading this book, Your life will change!

JACOB

A book that really liked it!

BETHANY

The butterflies in my stomach have died ...

LUCAS

When you regret the book ends!

MAISIE

Pozitivnenko, but naпve to the ugly.
Add a comment
Download EBOOK Silmätyksin by Bjørn Sortland Online free

PDF: silmtyksin.pdf Silmätyksin PDF
ERUB: silmtyksin.epub Silmätyksin ERUB
DOC: silmtyksin.doc Silmätyksin DOC
TXT: silmtyksin.txt Silmätyksin TXT