Read Büyücüler by Lev Grossman Free Online


Ebook Büyücüler by Lev Grossman read! Book Title: Büyücüler
The author of the book: Lev Grossman
City - Country: No data
Loaded: 2869 times
Reader ratings: 3.8
Edition: Pegasus Yayınları
Date of issue: 2013
ISBN: 6053431265
ISBN 13: 9786053431268
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 3.94 MB

Read full description of the books:Yasak bilgilerin gizli dünyasında gücün bedeli ağırdır…

Zekâsıyla yaşıtlarının arasından sıyrılan Quentin Coldwater, günlük hayatın monotonluğundan, Fillory adlı büyülü bir dünyada geçen fantastik kitapları okuyarak kaçmakta ama herkes gibi o da büyünün gerçek olmadığını düşünmektedir. Ta ki kendini New York'un kuzeyindeki çok gizli ve seçkin bir büyücülük okulunda bulana kadar. Burada dostluğu ve aşkı öğrenip hayal bile edemeyeceği doğaüstü bir güce erişen Quentin, günün birinde arkadaşlarıyla yaptığı inanılmaz bir keşifle eşsiz olduğu kadar tehlikeli ve karanlık bir yolculuğa çıkacaktır.

Büyücüler'de, kaprisleri, arzuları ve değişken duygularıyla gerçek dünyada yaşayan insanların büyü yapabildiği bir kurgu oluşturularak, iyi ile kötünün siyah ve beyaz gibi keskin çizgilerle ayrılmadığı, sevmenin cesaret gerektirdiği, güç için korkunç bedellerin ödendiği, özgün bir diyar yaratılıyor.

"Bir fincan açık çay, bir bardak viskinin yanında nasıl görünüyorsa Harry Potter da Büyücüler'le karşılaştırıldığında öyle görünüyor. Temelleri hem fantastik hem de ana akım kurgu geleneklerine dayanan bu roman, Oz ve Narnia kadar Harry'ye de göz kırpmasına rağmen Büyücüler'i çocuk kitabı olarak görme hatasına düşmeyin. Grossman'ın meselesi yetişkinlerle; hikâyesiyse karanlık, tehlikeli ve beklenmedik olaylarla dolu."
-George R. R. Martin, Game of Thrones'un Yazarı-

"En son ne zaman bir kitabı bitirebilmek için eve koşarak gitmiştiniz? İşte bu kitap, o etkiyi yaratıyor. Büyücüler bugüne kadar yazılmış en göz kamaştırıcı, entelektüel ve zekâ dolu fantastik roman."
-Gary Shteyngart-

"Büyücüler, şimdiden klasikleşmiş gibi görünen, yetişkinlere yönelik büyüleyici, akıcı ve karanlık bir roman. Grossman'ın kelimeleri ve hayal gücünü bir büyü gibi kullanmasına, derin karakterlerine ve en önemlisi büyünün mucizevi ve tehlikeli dünyasına yaptığı harikulade yolculuğa hayran kaldım."
-Kate Christensen, PEN/Faulkner Ödüllü Yazar-

"Merak uyandırıcı, detaylı ve macera dolu… Lev Grossman, Harry Potter'ın serseri ve Amerikan versiyonu olan Quentin Coldwater'ın hayatından, fantastik bir dünyada geçen harika bir kendini bulma hikâyesi çıkarmış."
-Junot Diaz, Pulitzer Ödüllü Yazar-

"Büyücüler kelimenin her anlamıyla fantastik. Tuhaf, ilginç, gösterişli ve övgüleri sonuna kadar hak eden bir eser. Ustaca anlatılmış, muhteşem bir hikâye."
-Scott Smith-


Download Büyücüler PDF Büyücüler PDF
Download Büyücüler ERUB Büyücüler PDF
Download Büyücüler DOC Büyücüler PDF
Download Büyücüler TXT Büyücüler PDFRead information about the author

Ebook Büyücüler read Online! My novel The Magicians was a New York Times bestseller. So was the sequel, The Magician King. The third book in the trilogy, The Magician's Land, will be published in August 2014.

There's yet more information about me and my books on my website.


Reviews of the Büyücüler


TEDDY

Phone number need to drive to protect against robots I wrote the number and downloaded no problems.

HUGO

The phone number must be written to protect against robots

MARYAM

Pozitivnenko, but naпve to the ugly.

JAYDEN

Why do you need to drive a phone?

ISLA

This book changed my life!
Add a comment
Download EBOOK Büyücüler by Lev Grossman Online free

PDF: bycler.pdf Büyücüler PDF
ERUB: bycler.epub Büyücüler ERUB
DOC: bycler.doc Büyücüler DOC
TXT: bycler.txt Büyücüler TXT