Read Na řadě je Max by Leena Parkkinen Free Online


Ebook Na řadě je Max by Leena Parkkinen read! Book Title: Na řadě je Max
The author of the book: Leena Parkkinen
City - Country: No data
Loaded: 1847 times
Reader ratings: 6.6
Edition: Argo
Date of issue: February 4th 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 673 KB

Read full description of the books:Max a Izák jsou siamská dvojčata. Když se v roce 1899 narodí, matka se o ně nedokáže postarat, a tak se přičiněním tety ocitnou jako hříčka přírody v místním cirkuse. Zde se poprvé cítí jako plnoprávné lidské bytosti – spřátelí se s ostatními zrůdami, monstry a ztracenými existencemi a zjišťují, že běžní lidé je vnímají jako umělce a jsou ochotni za jejich vystoupení platit. Konečně šťastna, objíždějí dvojčata celou Evropu. Osudový zlom nastane, když se v Helsinkách seznámí s okouzlující, ale naprosto nemorální Iris. Muži tuto femme fatale uctívají a ženy nenávidí. Izák se do Iris rázem osudově zamiluje... Jak se s jejich vztahem vyrovná Max? Román Na řadě je Max je literárním debutem Leeny Parkkinenové, líčícím s neobyčejnou citlivostí a v barvitých epizodách bizarní zákulisí cirkusového prostředí, problémy dvojčenství i dvojnictví a v neposlední řadě též nespolehlivost jakéhokoliv vyprávění. Autorka za román obdržela v roce 2009 cenu prestižního finského deníku Helsingin Sanomat.


Download Na řadě je Max PDF Na řadě je Max PDF
Download Na řadě je Max ERUB Na řadě je Max PDF
Download Na řadě je Max DOC Na řadě je Max PDF
Download Na řadě je Max TXT Na řadě je Max PDFRead information about the author

Ebook Na řadě je Max read Online! FI: Leena Parkkinen on Turussa asuva suomalainen kirjailija, jonka esikoisromaani Sinun jälkeesi, Max ilmestyi maaliskuussa 2009 ja sai Helsingin Sanomain kirjallisuuspalkinnon vuoden parhaana suomenkielisenä esikoisteoksena.

Hän on opiskellut Turun taideakatemiassa elokuvakäsikirjoittamista ja mainonnan suunnittelua sekä Kriittisessä korkeakoulussa kirjoittamista. Parkkinen on työskennellyt mainostoimittajana, kustannusyhtiössä ja tarjoilijana. Hänen isänsä on kirjailija Jukka Parkkinen.

EN: Leena Parkkinen is Finnish writer who lives in Turku. Her first book was published in 2009 and it won the Helsingin Sanomat Literary Award as the best Finnish debut book published that year.

Parkkinen studied in Turku Arts Academy film script writing and advertising design and writing in the Critical Academy. She has worked in advertisement, a publishing house and as a waitress. Her father is writer Jukka Parkkinen.


Reviews of the Na řadě je Max


BOBBY

On one Breath

BENJAMIN

Just a terrific book.

FRANCESCA

You can, and you should read it.

DEXTER

A book that completely overturned consciousness

HANNAH

This needs to be read to each
Add a comment
Download EBOOK Na řadě je Max by Leena Parkkinen Online free

PDF: na-ad-je-max.pdf Na řadě je Max PDF
ERUB: na-ad-je-max.epub Na řadě je Max ERUB
DOC: na-ad-je-max.doc Na řadě je Max DOC
TXT: na-ad-je-max.txt Na řadě je Max TXT